1. W naszej parafii rozpoczęły się rekolekcje wielkopostne. Nauki na każdej Mszy św. Rekolekcje prowadzą Ojcowie Pauliści. Plan rekolekcji w gablocie i na stronie internetowej naszej parafii.
  2. W poniedziałek i wtorek o godz. 19.00 w salce parafialnej nauki przed chrztem, także dla rodziców i chrzestnych, których dzieci będą ochrzczone w kwietniu.
  3. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych.
    Gorzkie Żale:
    • Mały Kościół godz. 16:00
    • Duży Kościół godz. 17:30
      Taca z Gorzkich Żali przeznaczona będzie na kwiaty do Bożego Grobu.
    Droga Krzyżowa
    • Duży Kościół godz. 17:30
    • Mały Kościół godz. 18:30
  4. W piątek o godz. 19:00 czynne będzie Poradnictwo Rodzinne.
  5. Organizujemy z naszej parafii Ekstremalną Drogę Krzyżową, która rozpocznie się w piątek 26 marca Mszą św. o godz. 20.00 w dużym kościele i przejdzie wyznaczoną trasą. Zakończenie w sobotę przy Technikum Leśnym w Starościnie. Szczegóły podamy w przyszłą niedzielę. Zapisy osób chętnych przyjmujemy w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.
  6. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas będzie zbierać ofiary od Grona wspierającego ubogich. Zapraszamy do wsparcia Wielkanocnej Akcji Caritas – ofiara za świecę wynosi 15 zł/. Część ofiar przeznaczona będzie na remont schroniska dla bezdomnych.
  7. Spotkania grup:
    • czwartek – godz. 18:00 – Oaza Dorosłych
    • piątek – godz. 18:00 – Oaza Młodzieżowa
    • sobota – godz. 11:00 – Oaza Dzieci Bożych
    • sobota - godz. 10:30 – ministranci i lektorzy
  8. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na seminarium duchowne.