1. Biblioteka parafialna czynna w poniedziałek od godziny 18:30 do 19:00.
  2. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych.
    Gorzkie Żale:
    • Duży Kościół godz. 16:00
    • Mały Kościół godz. 17:30
      Taca z Gorzkich Żali przeznaczona będzie na kwiaty do Bożego Grobu.
    Droga Krzyżowa
    • Duży Kościół godz. 17:30
    • Mały Kościół godz. 18:30
  3. W środę po Mszach Świętych wieczornych uroczysta nowenna ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do pisania intencji i umieszczania ich przed ołtarzem.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek uroczysta Msza Święta w intencji nowych powołań do kapłaństwa oraz ministrantów i lektorów. Po Mszy Świętej nabożeństwo powołaniowe i spotkanie w salce dla służby liturgicznej.
  5. W czwartek 4 marca przypada II rocznica śmierci księdza Augustyna Koziora. Msza Święta w Jego intencji będzie odprawiona o godz. 17:00 w Małym Kościele z udziałem księży – kolegów z kursu.
  6. W piątek odwiedziny chorych od godziny 8:00.
  7. W piątek o godzinie 19:00 czynne będzie Poradnictwo Rodzinne.
  8. W sobotę o godzinie 17:30 zmiana tajemnic różańcowych i nabożeństwo I soboty.
  9. Spotkania grup:
    • piątek – godzina 18:00 – Oaza Młodzieżowa
    • sobota – godzina 11:00 – Oaza Dzieci Bożych
    • sobota - godzina 10:30 – rozpoczęcie kursu lektorskiego
  10. W przyszłą niedzielę w naszej parafii rozpoczną się rekolekcje wielkopostne. Nauki na każdej Mszy Świętej Już teraz módlmy się za rekolekcjonistów i o owoce tego czasu. Rekolekcje poprowadzą Ojcowie Pauliści.
  11. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na seminarium duchowne.