1. Biblioteka parafialna czynna w poniedziałek od godziny 18:30 do 19:00.
  2. Dzisiaj nabożeństwo Gorzkich Żali:
    • Duży Kościół – godzina 17:30
    • Mały Kościół – godzina 16:00
      Taca z Gorzkich Żali przeznaczona będzie na kwiaty do Bożego Grobu.
  3. W poniedziałek święto Katedry św. Piotra Apostoła – możliwość zyskania odpustu za nawiedzenie kościoła katedralnego.
  4. W poniedziałek Msza Święta o godz. 18:00 w intencji dzieci omadlanych w Róży Różańcowej Rodziców. Po Mszy Świętej spotkanie dla rodziców w salce.
  5. We wtorek nabożeństwo ku czci Świętego Ojca Pio połączone z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała oraz relacji w naszych rodzinach. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godzinie 18:00.
  6. W środę po Mszach Świętych wieczornych uroczysta nowenna ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do pisania intencji i umieszczania ich przed ołtarzem.
  7. We wszystkie piątki Wielkiego Postu nabożeństwa Drogi Krzyżowej:
    • Duży Kościół – godzina 17:30 (zapraszamy dzieci i młodzież)
    • Mały Kościół – godzina 18:30
  8. W piątek o godzinie 19:00 czynne będzie Poradnictwo Rodzinne.
  9. W sobotę uroczystość bierzmowania młodzieży z naszej parafii ze szkoły średniej. Uroczysta Msza Święta o godzinie 16:00 pod przewodnictwem biskupa Pawła Sochy. Prosimy, aby w tej uroczystości uczestniczyli wyłącznie rodzice kandydatów oraz ich świadkowie.
  10. Za dwa tygodnie w naszej parafii rozpoczną się rekolekcje wielkopostne. Nauki na każdej Mszy Świętej. Już teraz módlmy się za rekolekcjonistów i o owoce tego czasu. Rekolekcje poprowadzą Ojcowie Pauliści.
  11. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne a także za przygotowanie kościołów.