1. Biblioteka parafialna czynna w poniedziałek od godz. 18:30 do 19:00.
  2. Zakończyliśmy kolędę w naszej parafii. Wszystkim, którzy w niej uczestniczyli, dziękujemy za modlitwę i złożone ofiary.
  3. We wtorek Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej: błogosławieństwo świec i dzień życia konsekrawonego. Msze Św. będą odprawiane w następującym porządku:
    • Duży Kościół – godz. 7:00, 11:00 i 18:00
    • Mały Kościół – godz. 10:00 i 17:00
    • Starościn, Drzeńsko, Lubiechnia Wielka – godz. 17:00
    • Gajec – godz. 18:00
    • Mała Lubiechnia – godz. 16:00
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek zaparszamy na Mszę Św. o godz. 18:00 w int. powołań kapłanskich i zakonnych oraz w intencji ministrantów i lektorów. Po Mszy Św. nabożeństwo powołaniowe, a dla ministrantów spotkanie w salce.
  5. W piątek zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 16:30 w Małym Kościele. W tym czasie okazja do spowiedzi świętej. W Dużym Kościele adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej.
  6. W piątek odwiedzimy chorych z Komunią Świętą od godz. 8:00. Nowe osoby prosimy zgłaszać w zakrystii.
  7. W piątek o godz. 19:00 czynne będzie Poradnictwo Rodzinne.
  8. W sobotę o godz. 17:30 nabożeńśtwo I soboty i zmiana tajemnic różańcowych.
  9. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne a także za przygotowanie kościołów.