1. Rozpoczęliśmy czas adwentu. W naszej parafii witamy ks. Damiana Dropa, który będzie przewodniczył rekolekcjom parafialnym. Nauki będą głoszone w niedzielę na wszystkich Mszach Świętych w Rzepinie. Od poniedziałku do środy w Małym Kościele o godz. 10:00 i 17:00. W Dużym Kościele o godz. 11:00 i 18:00. Zapraszamy do skorzystania ze spowiedzi adwentowej odbędzie w środę 6 grudnia w Małym Kościele od godz. 9:30 i 16:00, natomiast w Dużym Kościele od godz. 10:30 i 17:00.
 2. Tradycyjnie Parafialny Zespół Caritas będzie rozprowadzał świece na stół wigilijny. Duża świeca w cenie 20 zł., mała 10 zł.
 3. Nauki przed chrztem świętym dziecka dla rodziców i chrzestnych w poniedziałek i wtorek o godz. 19:00 w salce parafialnej.
 4. Młodzież zapraszamy na spotkanie z ks. Damianem Dropem w poniedziałek o godz. 19:30.
 5. W środę 6 grudnia w Zespole Szkół w Rzepinie odbędzie się doroczna akcja Mikołaj dla Afryki celem wsparcia Misji w Sierra Leone.
 6. W adwencie zapraszamy na roraty, które rozpoczną się od czwartku 7 grudnia w Małym Kościele o godz. 17:00. Zachęcamy, aby zabrać ze sobą lampiony. W piątek 8 grudnia zapraszamy wyjątkowo do Dużego Kościoła na godz. 18:00. Od drugiej niedzieli adwentu roraty w Małym Kościele w poniedziałki, środy i piątki o godz. 17:00. Natomiast we wtorki i czwartki o godz. 6:30. Po roratach na wszystkich będzie czekało słodkie śniadanie.
 7. W I czwartek miesiąca Msza Święta w intencji nowych powołań z udziałem Przyjaciół Paradyża w czwartek o godz. 18:00. Po Mszy Świętej nabożeństwo powołaniowe i spotkanie w salce.
 8. Msza Swięta w intencji pszczelarzy, z racji wspomnienia ich patrona – św. Ambrożego – zostanie odprawiona w czwartek o godz. 18:00 w Dużym kościele. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 9. Parafialny Zespół Caritas i Szkolne Koło Caritas przeprowadzą zbiórkę żywności w marketach Lewiatan, Biedronka i Delikatesy Centrum. Odbędzie się ona w piątek i sobotę – 8 i 9 grudnia. Zebrane produkty posłużą przygotowaniu paczek żywnościowych dla potrzebujących.
 10. W piątek uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Na Mszy Świętej o godz. 18:00 odbędzie się wprowadzenie relikwii św. Antoniego z Padwy – patrona rzeczy zagubionych oraz św. Katarzyny Laboure, która zapoczątkowała zwyczaj noszenia medalika. Tego dnia poświęcenie medalików dzieciom z klas trzecich, a grupa Różańca Rodziców odnowi swoje przyrzeczenia.
 11. Za tydzień PZC zbierze ofiary od Grona Wspierających Ubogich. Odbędzie się również zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
 12. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego.
Joomla templates by a4joomla