1. Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych w Dużym Kościele o godz. 17:30, a w Małym Kościele o godz. 18:30.
  3. W poniedziałek święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła.
  4. W poniedziałek spotkanie modlitewne wspólnoty Rodziców Modlących się za swoje dzieci o godz. 17:30.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  6. Od czwartku rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe, które odprawiamy po Mszy Świętej wieczornej a w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11:00 i 19:00.
  7. W czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Nabożeństwo powołaniowe połączone z litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 7:30, a następnie Msza Święta w intencji nowych powołań.
  8. W czwartek 1 czerwca przypada Dzień Dziecka. Tego dnia modlimy się w intencji dzieci.
  9. W piątego odwiedzimy chorych od godz. 8:00. Po Mszy Świętej o godz. 18:00 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Oazę Młodzieży.
  10. Wyjazd na Ogólnopolskie Spotkanie Młodych Lednica – w sobotę o godz. 6:00 spod sklepu Dino.
  11. W sobotę modlitwa różańcowa. Po Mszy Świętej zmiana Tajemnic Różańcowych.
  12. W piątek Mszą Świętą o godz. 18:00 rozpocznie się spotkanie Oazy Młodzieży.
  13. W przyszłą niedzielę uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
  14. Organizowany jest wyjazd na Diecezjalne Dni Młodzieży w sobotę 10 czerwca. Zapisy u ks. Damiana.
  15. Wciąż przyjmujemy zapisy na pielgrzymkę rowerową na Jasną Górę w terminie 5-11.07. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc w organizacji pielgrzymki. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają to dzieło.
  16. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która w tym roku wyjdzie z Rzepina 29 lipca. Szczegółowe informacje u ks. Bartka.
  17. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego.