1. Dziś V Niedziela Zwykła.
  2. Duchowo łączymy się z pielgrzymami z naszej parafii nawiedzającymi w tych dniach groby apostołów w Rzymie. Módlmy się o błogosławione owoce dla pątników oraz całej naszej rzepińskiej parafii.
  3. Nauki przed Chrztem Świętym odbędą się w tym miesiącu wyjątkowo za tydzień – po feriach - w poniedziałek 13 lutego i wtorek 14 lutego o godz. 19:00 w salce parafialnej.
  4. W sobotę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – Światowy Dzień Chorych. O godz. 18:00 w Dużym Kościele Msza Święta w intencji chorych, Parafialnego Zespołu Caritas i wszystkich wspierających ubogich z naszej parafii.
  5. Planowana jest Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę w terminie od 5 do 11 lipca. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  6. W sobotę 18 lutego rozpocznie się w naszej parafii Dekanalny Kurs Lektorski.
  7. Za tydzień Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.
  8. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne, a dzisiaj szczególnie za ofiary złożone do puszek na utrzymanie hospicjów w naszej diecezji. Wszystkim parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego.