1. Dziś V Niedziela Wielkanocna. Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich.
  2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych w Dużym Kościele o godz. 17:30, a w Małym Kościele o godz. 18:30.
  3. W poniedziałek święto św. Andrzeja Boboli – patrona Polski.
  4. W poniedziałek o godz. 20:00 spotkanie dla osób wyjeżdżających do Kalisza.
  5. We wtorek o godz. 16:15 spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas 7.
  6. W środę uroczysta nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  7. Spotkania grup duszpasterskich:
    • Wtorek – godz.18:30 – Schola Dorosłych Charis
    • Piątek – godz. 18:00 – Oaza Młodzieży
  8. Zapraszamy do udziału w Spotkaniu Młodych na Polach Lednickich w sobotę 4 czerwca. Zapisy trwają do 29 maja.
  9. Organizujemy z naszej parafii pielgrzymkę rowerowo-pieszą do Rokitna w terminie 11-12 czerwca. Pierwszy dzień to pielgrzymka rowerowa do Paradyża, tam nocleg i spotkanie z innymi pielgrzymami z Diecezji. Kolejnego dnia przejdziemy w Grupie Amarantowej z Paradyża do Rokitna, tam Msza Święta i zakończenie pielgrzymki. Zapraszamy do zapisów w zakrystii, w kancelarii parafialnej i u katechetów. Zapisy trwają wyłącznie do końca maja.
  10. 31 lipca wyruszy 40. Jubileuszowa piesza pielgrzymka z Gorzowa na Jasną Górę. Tradycyjnie organizujemy z naszej parafii Grupę Amarantową. Zachęcamy młodzież, rodziny i wszystkich chętnych do wspólnego pielgrzymowania. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Marcina.
  11. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne.