1. Dziś Niedziela Chrystusa Króla, patronalne święto Wyższego Seminarium Duchownego w Paradyżu. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne.
  2. We wtorek czuwanie modlitewne ku czci św. Ojca Pio. Rozpoczęcie modlitwą różańcową o godz. 17:30, następnie Msza Święta i błogosławieństwo relikwiami.
  3. W środę zapraszamy na uroczystą Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. Osoby, które upieką ciasto na odpust, mogą je przynosić w środę do Małego Kościółka od godz. 16:00 do 19:00.
  5. W czwartek odpust ku czci św. Katarzyny. Uroczystej Mszy Świętej o godz. 17:00 będzie przewodniczyć ks. Kamil Obała. W tym dniu również odbędzie się festiwal ciast. Przed Mszą Świętą i po niej będą rozprowadzane ciasta. Ofiary składane przy tej okazji będą cegiełką na budowę stalli.
  6. W piątek będzie czynne Poradnictwo Rodzinne od godziny 19:00.
    • wtorek – godz. 18:30 – Schola Charis
    • piątek – godz. 18:00 – Oaza
    • sobota – godz. 11:00 - Ministranci
    • sobota – godz. 12:00 – Schola Dziecięca
  8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć kalendarze z Rokitna w cenie 10 zł.
  9.  Zapraszamy do wspólnego udziału w Adwentowym Wieczorze Młodych w Rokitnie 4 grudnia. Zapisy trwają do 30 listopada.
  10. Za tydzień I Niedziela Adwentu, rozpoczęcie Rekolekcji Parafialnych. Nauki będą głoszone na Mszach Świętych niedzielnych w Rzepinie i w tygodniu na Mszach Świętych w Dużym Kościele o godz. 11:00 i 18:00, w Małym Kościele o 10:00 i 17:00.
  11. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na seminarium duchowne. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli.