Zdjęcie Księdza Blachnickiego w tle. Napis: "Oaza Młodzieżowa w Rzepine w 100. rocznicę urodzin Sługi Bożego Księdza Franciszka Blachnickiego"24 marca członkowie Ruchu Światło-Życie świętowali 100. rocznicę urodzin śp. Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego. Właśnie z tej okazji nasza parafialna wspólnota oazy młodzieżowej przygotowała film, w którym modli się przez wstawiennictwo założyciela Ruchu. Zapraszamy do obejrzenia i wspólnej modlitwy. Film dostępny na https://www.facebook.com/ParafiaRzepin/videos/1418932831780449/


Boże, Ojcze Wszechmogący, dziękujemy Ci za Twojego Kapłana Sługę Bożego Franciszka, którego w niezwykły sposób obdarzyłeś łaską wiary konsekwentnej, tak iż swoje życie oddał niepodzielnie na Twoją służbę.
Dziękujemy Ci za to, że pozwoliłeś mu gorąco miłować Twój Kościół i zrozumieć, że najgłębszą zasadą jego żywotności i płodności jest oblubieńcze oddanie siebie w miłości Twojemu Synowi, na wzór Niepokalanej, Matki Kościoła.
Dziękujemy Ci również za to, że przez tego kapłana wzbudziłeś na polskiej ziemi Ruch Światło-Życie, który pragnie wychowywać swoich uczestników do posiadania siebie w dawaniu siebie i w ten sposób przyczynić się do wzrostu żywych wspólnot Kościoła.
Bądź uwielbiony Boże w Słudze Bożym księdzu Franciszku, w jego życiu i dziele, i racz wsławić swoje Imię udzielając mi przez jego wstawiennictwo łaski ............., o którą najpokorniej proszę. Amen.

Joomla templates by a4joomla