2021 02 07 odnowienie przyrzecze 2Dzieci z klas 3 przygotowujące się do I Komunii Świętej odnowiły dziś przyrzeczenia chrzcielne, zostały im pobłogosławione świece. To niezwykłe, że wiele osób przyniosło dziś świece chrzcielne, przed laty trzymali je rodzice chrzestni, a dziś już same dzieci.

W kazaniu ks. Damian zauważył, że uroczystość Komunii Świętej odbędzie się za 3 miesiące, wiec dzisiejsze wypowiedziane „wierzę” przybliżyło wszystkich do bycia monstrancją Jezusa. Uczniowie odczytali modlitwę wiernych oraz przynieśli dary: kwiaty, świecę, wino i widę oraz hostię. Intencją Mszy św. była modlitwa w intencji dzieci z klas 3 i ich rodziców. Niech nasza modlitwa wspomaga ich na drodze formacji i przygotowania do sakramentów świętych

Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych w Rzepinie
Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych w Rzepinie
Odnowienie przy...
Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych w Rzepinie
Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych w Rzepinie
Odnowienie przy...
Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych w Rzepinie
Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych w Rzepinie
Odnowienie przy...
Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych w Rzepinie
Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych w Rzepinie
Odnowienie przy...
Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych w Rzepinie
Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych w Rzepinie
Odnowienie przy...
Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych w Rzepinie
Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych w Rzepinie
Odnowienie przy...

Joomla templates by a4joomla