1. Dzisiaj ostatnia niedziela roku liturgicznego – Króla Wszechświata. Jest to patronalne święto Wyższego Seminarium Duchowego w Paradyżu. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.

2. Za tydzień I Niedziela Adwentu - rozpoczynająca nowy rok liturgiczny. W naszej parafii rozpoczniemy czas rekolekcji adwentowych. Zachęcamy, by tak zorganizować sobie czas, by móc skorzystać jak najwięcej z nauk rekolekcyjnych.

3. W poniedziałek od godz. 18.30 do 19.00 czynna będzie biblioteka parafialna.

4. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

• wtorek – godz. 18:00 – Lektorzy
  • wtorek – godz. 17:30 – Grupa Medjugorje
  • czwartek – godz. 18:00 – Oaza Dorosłych
  • piątek – godz. 18:00 – Oaza
  • sobota – godz. 10:00 (w hali sportowej) – Rozgrywki Dekanalnej Ligi Ministrantów
  • sobota – godz. 11:00 – Podwórkowe Koło Różańcowe
  • sobota – godz. 13:00 – Schola

6. W środę na mszę św. o godz. 18:00 zapraszamy grupę młodszą bierzmowanych (klasy VII). Po mszy spotkanie formacyjne.

7. Dzisiaj przypada św. Katarzyny Aleksandryjskiej – patronki Małego Kościoła i kolejarzy. Msza św. odpustowa w Małym Kościele o godz. 12.00.

8. Dzisiaj po mszach o godz. 11:00 i 12:00 sprzedawane będą ciasta, z których dochód będzie przeznaczony na budowę ołtarza w Dużym Kościele.

9. W zakrystii można nabyć cegiełki na budowę ołtarza w Dużym Kościele.

10. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne i za przygotowanie kościołów na niedzielę.