1. Dzisiaj przeżywamy XXXIII Niedzielę zwykłą.

2. W poniedziałek od godz. 18.30 do 19.00 czynna będzie biblioteka parafialna.

3. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

• wtorek – godz. 18:00 – Lektorzy
  • piątek – godz. 18:00 – Oaza
  • sobota – godz. 10:00 – Ministranci i Lektorzy
  • sobota – godz. 11:00 – Podwórkowe Koło Różańcowe
  • sobota – godz. 13:00 – Schola
  • sobota – godz. 18.00 – Gr. O. Pio

5. Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla. Zachęcamy do odnowienia aktu poświęcenia swojego życia, rodziny Chrystusowi Królowi. Tego dnia naszą modlitwą i ofiarą będziemy mogli wesprzeć Seminarium Duchowne w Paradyżu.

6. W przyszłą niedzielę 25 listopada przypada św. Katarzyny Aleksandryjskiej – patronki Małego Kościoła i kolejarzy. Msza św. odpustowa w Małym Kościele w przyszłą niedzielę o godz. 12.00.

7. W przyszłą niedzielę po mszach o godz. 11:00 i 12:00 sprzedawane będą ciasta, z których dochód będzie przeznaczony na budowę ołtarza w Dużym Kościele. Osoby, które chciałby upiec ciasta prosimy o ich przyniesienie na plebanię, do Małego Kościółka lub bezpośredni na stanowisko sprzedaży.

8. W zakrystii można nabyć cegiełki na budowę ołtarza w Dużym Kościele.

9. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne i za przygotowanie kościołów na niedzielę.