1. Dzisiaj III Niedziela Wielkanocna.

2. Biblioteka Parafialna czynna będzie w poniedziałek od godz. 18.30 do 19.00.

3. W czwartek 19 kwietnia rozpoczynamy pielgrzymkę biegową na Jasną Górę. Wybiegamy z Placu Kościelnego o godz. 6.00. Wcześniej o godz. 5.00 odbędzie się Msza św. na rozpoczęcie pielgrzymki. Serdecznie zapraszamy parafian na pożegnanie naszych pielgrzymów i modlitwę za nich. Każdego dnia na stronie internetowej naszej parafii znajdziemy relację z pielgrzymki.

4. W czwartek na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy grupę starszą bierzmowanych, po Mszy spotkanie formacyjne.

5. 20 kwietnia (piątek) o godz. 16.00 w Dużym Kościele odbędzie się pierwsza próba komunijna. Obecność obowiązkowa ponieważ będziemy przydzielać miejsca.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 12.00 spotkanie rodziców pierwszokomunijnych.

7. W dniach 23-28 kwietnia w Cybince odbędzie się kurs przedmałżeński. Spotkania codziennie po Mszy świętej.

• wtorek – godz. 18.00 – Lektorzy
  • piątek – godz. 18.00 – Oaza
  • sobota – godz. 11.00 – Podwórkowe Koło Różańcowe
  • sobota – godz. 12.30 - Schola

9. W zakrystii można nabyć cegiełki na budowę ołtarza w Dużym Kościele.

10. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne.