1. Dzisiaj III Niedziela Wielkiego Postu.

2. W poniedziałek i wtorek nauki przed chrztem o godz. 19.00 w salce parafialnej.

3. We wszystkie piątki Wielkiego Postu odprawiać będziemy Drogę Krzyżową.

• Duży Kościół – godz. 17.30
  • Mały Kościół – godz. 16.30

4. W niedzielę rozważać będziemy Mękę Pańską na nabożeństwie Gorzkich Żali:

• Duży Kościół – godz. 17.30
  • Mały Kościół – godz. 16.00

Taca z Gorzkich żali przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu

5. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

6. W piątek i sobotę w marketach: Biedronka, Lewiatan i Mila możemy wesprzeć Caritas w zbiórce żywności dla naszych biedniejszych parafian. Za okazaną pomoc i wsparcie z góry dziękujemy.

• środa – godz. 18.00 - Caritas
  • piątek – godz. 18.00 – Oaza
  • sobota – godz. 10.00 – ministranci
  • sobota – godz. 11.00 – Podwórkowe Koło Różańcowe
  • sobota – godz. 12.30 - Schola

8. W dniach 19-22 kwietnia odbędzie się II biegowa pielgrzymka na Jasną Górę. Zachęcamy do uczestnictwa w pielgrzymce. Zapisy trwają do 31 marca.

9. Zapraszamy do wsparcia kolejnego dzieła Parafialnego Zespołu Caritas. Począwszy od dziś rozprowadzane będą paschaliki wielkanocne. Koszt świecy 15 zł.

10. W pierwszą sobotę kwietnia, czyli 7.04., odbędzie się nasza dekanalna pielgrzymka do Rokitna. Zachęcamy do zapisywania się.

11. W zakrystii można nabyć cegiełki na budowę ołtarza w Dużym Kościele.

12. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Dziękujemy za przygotowanie kościołów na niedzielę. Bóg zapłać.