1. Dzisiaj niedziela Chrztu Pańskiego.

2. Biblioteka parafialna czynna będzie w poniedziałek od godz. 18.30 d0 19.00.

3. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.

4. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

5. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 spotkanie kolędowe pielgrzymów rowerowych.

• piątek – godz. 18.00 - Oaza
  • sobota – godz. 10.00 – Ministranci
  • sobota – godz. 11.00 Podwórkowe Koło Różańcowe
  • sobota – godz. 12.30 - Schola

7. W tym tygodniu wizyta duszpasterska będzie:

• 8.01. – poniedziałek – ul. Mickiewicza i Kraszewskiego
  • 9.01. – wtorek – ul. Wiśniowa, Morelowa, Agrestowa, Czereśniowa, Wojska Pol., Ratuszowa, Pocztowa, , Wąska, Inwalidów Wojennych, Plac Kościelny
  • 10.01. – środa – ul. Puszczy Rzepińskiej, Brzozowa, Huberta, Wrzosowa, Poziomkowa, Jagodowa, Podlaska
  • 11.01. – czwartek – ul. Sikorskiego, Sosnowa Świerkowa, Dębowa, Kasztanowa, Jaśminowa, Klonowa, Kwiatowa, Bukowa, Kalinowa, Konwaliowa
  • 12.01. – piątek – ul. Celna, Zielona, Bema, Nadtorowa,
  • 13.01. – sobota – ul. Słubicka

Podczas kolędy będą rozdawane koperty na Seminarium Duchowne. Ofiary w nich można składać na tacę lub w kancelarii parafialnej.

8. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.