1. Rozpoczynamy Adwent – czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana. W naszej parafii rozpoczynamy rekolekcje adwentowe. Witamy Ojców Rekolekcjonistów ze Zgromadzenia Księży Sercanów.

2. W poniedziałek i wtorek o godz. 19.00 w salce parafialnej nauki przed chrztem.

3. W piątek i sobotę w marketach: Biedronka, Lewiatan i Mila możemy wesprzeć Caritas w zbiórce żywności dla naszych biedniejszych parafian. Za okazaną pomoc i wsparcie z góry dziękujemy.

• czwartek – godz. 18.00 – Adoracja i Margaretki
  • piątek – godz. 18.00 – Oaza
  • sobota – godz. 11.00 – Podwórkowe Koło Różańcowe
  • sobota – godz. 12.30 – Schola

5. Biblioteka parafialna czynna w poniedziałek od godz. 18.30 do 19.00.

6. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

7. W piątek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP – od godz. 12.00 do 13.00 godzina łaski. Zachęcamy w tym czasie do modlitwy w naszych domach lub w Dużym Kościele. Msze św. w Dużym Kościele o godz. 7.00 i 18.00 a w Małym Kościele o godz. 10.00 i 12.00. Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy rodziców modlących się na różańcu za dzieci. Podczas Mszy św. odbędzie się odnowienie Aktu Zawierzenia.

8. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 12:00 będzie poświęcenie książeczek dzieci komunijnych.

9. W środę w ZSO odbędzie się kolejna akcja „Mikołaj dla Afryki” – bardzo prosimy o wsparcie poprzez upieczenie ciast - osoby chętne pomóc prosimy dziś o poinformowanie w zakrystii. We wtorek wieczorem można przynosić ciasta do kościołów lub plebanię. W środę zapraszamy do odwiedzenia ZSO do specjalnie przygotowanej kawiarenki. Dochód z akcji będzie przeznaczony na wsparcie adoptowanych przez szkołę dzieci w Afryce.

10. Przy wyjściu możemy nabyć świece Caritas na stół wigilijny, z których ofiary przeznaczone są na pomoc potrzebującym dzieciom. Mała świeca 6 zł. duża 13 zł. Natomiast w przyszłą niedzielę PZC będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.

11. W tym tygodniu ministranci i schola zaczną roznosić opłatki po domach. Ofiary za Opłatki, które prosimy wrzucać w kopertach na tacę lub w kancelarii parafialnej, przeznaczone będą na budowę ołtarza.

12. Dziękujemy za przygotowanie kościołów na niedzielę.

13. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.