1. Dzisiaj XXXIII niedziela zwykła – III Niedziela Synodalna.

2. W sobotę 25 listopada św. Katarzyny Aleksandryjskiej – patronki Małego Kościoła i kolejarzy. Msza św. odpustowa w Małym Kościele w sobotę o godz. 17.00 na którą wszystkich zapraszamy. W tym dniu w Dużym Kościele Mszy św. o godz. 18.00 nie będzie. Grupę Medjugorską zapraszamy do Małego Kościoła.

3. Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla. Zachęcamy do odnowienia aktu poświęcenia swojego życia, rodziny Chrystusowi Królowi. Tego dnia naszą modlitwą i ofiarą będziemy mogli wesprzeć Seminarium Duchowne w Paradyżu.

• wtorek – godz. 18.30 – Lektorzy
  • czwartek – godz. 18.00 – Gr. O. Pio
  • piątek – godz. 18.00 – Oaza
  • sobota – godz. 10.00 – Ministranci i Lektorzy
  • sobota – godz. 11.00 – Podwórkowe Koło Różańcowe
  • sobota – godz. 12.30 – Schola

5. Biblioteka parafialna czynna w poniedziałek od godz. 18.30 do 19.00.

6. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

7. W środę w liturgii będziemy wspominać św. Cecylię – patronkę osób posługujących śpiewem w kościele. Na mszę na godz. 18:00 zapraszamy dzieci i młodzież ze scholii. Po mszy spotkanie w salce parafialnej.

8. W przyszłą niedzielę po mszy o 12:00 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

9. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.