1. Dzisiaj XXXII niedziela zwykła.

2. W poniedziałek 13 listopada, święto Pierwszych Męczenników polski – Patronów naszej diecezji.

3. Pragniemy poinformować, że w naszej parafialnej świątyni zostanie wybudowany nowy ołtarz główny Najświętszego Serca Pana Jezusa, a także mensa ołtarzowa, ambonka do głoszenia Słowa Bożego i miejsce przewodniczenia. Stąd też ofiary z opłatków będą przeznaczone na ten cel.

• wtorek – godz. 18.30 – Lektorzy
  • czwartek – godz. 18.00 - Caritas
  • piątek – godz. 18.00 – Oaza
  • sobota – godz. 10.00 – Ministranci i Lektorzy
  • sobota – godz. 11.00 – Podwórkowe Koło Różańcowe
  • sobota – godz. 12.30 – Schola

5. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać trzecią niedzielę synodalną.

6. Biblioteka parafialna czynna w poniedziałek od godz. 18.30 do 19.00.

7. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

8. Dzisiaj Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.

9. Jeszcze dziś na terenie naszej parafii można złożyć swój podpis pod projektem ustawy „Zatrzymaj Aborcję”, który zakłada przepis zabraniający dokonania aborcji w przypadku prawdopodobieństwa upośledzenia dziecka lub jego nieuleczalnej choroby. Projekt nie zakłada karania kobiet za czyn aborcyjny.

10. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.