1. Dzisiaj XXXI niedziela zwykła.

2. W poniedziałek i wtorek o godz. 19.00 w salce parafialnej nauki przed chrztem.

3. W czwartek Mszą św. o godz. 11.30 rozpocznie się uroczystość ślubowania kadetów pierwszej klasy wojskowej. Na tej uroczystości mają być obecni; ks. Biskup, delegacja z ministerstwa, z Wojska Polskiego, władze wojewódzkie i wielu innych. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

4. W sobotę 11 listopada – Narodowe Święto Niepodległości – rocznica odzyskania niepodległości. Msza św. za Ojczyznę o godz. 11.00 w Dużym Kościele, na którą wszystkich serdecznie zapraszamy. Natomiast o godz. 17.30 Miejski Dom Kultury zaprasza na koncert patriotyczno-religijny w wykonaniu Macieja Wróblewskiego.

• wtorek – godz. 18.30 – Lektorzy
  • piątek – godz. 18.00 – Oaza
  • sobota – godz. 10.00 – Ministranci i Lektorzy
  • sobota – godz. 11.00 – Podwórkowe Koło Różańcowe
  • sobota – godz. 12.30 – Schola

6. Pragniemy w parafii rozpocząć spotkania modlitewne – wieczory uwielbienia. Na pierwszy modlitwę zapraszamy w najbliższy piątek, po mszy wieczornej w Dużym Kościele.

7. Biblioteka parafialna czynna w poniedziałek od godz. 18.30 do 19.00.

8. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

9. We wtorek dzień imienin ks. Antoniego. Zapraszamy na mszę na godz. 18:00 w Jego intencji.

10. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.

11. Dziś na terenie naszej parafii można złożyć swój podpis pod projektem ustawy „Zatrzymaj Aborcję”, który zakłada przepis zabraniający dokonania aborcji w przypadku prawdopodobieństwa upośledzenia dziecka lub jego nieuleczalnej choroby. Projekt nie zakłada karania kobiet za czyn aborcyjny.

12. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.