1. We wtorek 30 lipca z naszej parafii już 30 raz wyruszy Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Pielgrzymkę rozpoczniemy Mszą św. o godz. 6.00 rano. Zapraszamy serdecznie wszystkich parafian na Mszę św. a tych, którzy mogą na wspólne pielgrzymowanie – jak to już jest w tradycji – przynajmniej do Starościna.

2. Na spotkanie z pielgrzymami na Jasnej Górze jest organizowana autokarowa pielgrzymka. Wyjazd 11 sierpnia o godz. 22.00. Koszt 90 zł. Zapisy w zakrystii.

3. Biblioteka Parafialna czynna w poniedziałek od godz. 18.30 do 19.00.

4. W tym tygodniu przeżywać będziemy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. Okazja do spowiedzi św. przed Mszami św. W piątek od godz. 8.00 rano odwiedzimy chorych. W sobotę nabożeństwo I soboty i zmiana tajemnic różańcowych o godz. 17.30.

5. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

6. W zakrystii można nabyć cegiełki na budowę ołtarza w Dużym Kościele.

7. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne.