1. Dzisiaj zbiórka do puszek na cele pieszej pielgrzymki z Rzepina na Jasną Górę.

2. We wtorek o godz. 18.00 spotkanie grupy O. Pio.

3. Biblioteka Parafialna czynna w poniedziałek od godz. 18.30 do 19.00.

4. W czwartek 25 lipca wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżnych. Po Mszy św. o godz. 18.00 w Dużym Kościele poświęcenie pojazdów.

5. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę w dniach od 30.07 do 12.08. Koszt Pielgrzymki 170 zł. Zapisy w zakrystii i u ks. Norberta do 25.07. Tych, którzy z różnych powodów nie mogą wziąć udziału w pielgrzymce zachęcamy do duchowego wsparcia. Można też przekazać intencje, w których pątnicy będą modlić się w czasie pielgrzymki.

6. W sobotę po mszy św. o godz. 18:00 w Dużym kościele spotkanie organizacyjne dla pieszych pielgrzymów.

7. Planujemy także wyjazd autokarowy na powitanie pielgrzymów. Wyjazd 11 sierpnia o godz. 22:00, koszt 90 zł. Zapisy w zakrystii.

8. Prosimy wyjeżdżających na pielgrzymkę do sanktuariów Polski Wschodniej o wpłacanie drugiej raty.

9. W zakrystii można nabyć cegiełki na budowę ołtarza w Dużym Kościele.

10. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne.