1. Nabożeństwo czerwcowe dzisiaj w Dużym Kościele po Mszy św. o godz. 11.00. a w Małym Kościele nabożeństwa po Mszy św. o godz. 19.00.

2. Dziś zbiórka do puszek na odbudowę spalonego kościoła w Lutolu Suchym.

3. W piątek Mszą św. o godz. 7.00 rano w Dużym Kościele rozpocznie się 15 pielgrzymka rowerowa z Rzepina na Jasną Górę. Spotkanie pielgrzymów rowerowych dzisiaj o godz. 16.00. Proszę przybyć z rowerami

4. W tym tygodniu przeżywać będziemy pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. przed Mszami św. W piątek od godz. 8.00 rano odwiedzimy chorych. W sobotę nabożeństwo pierwszej soboty i zmiana tajemnic różańcowych.

5. Od dzisiaj przez czas wakacji nie będzie Mszy św. o godz. 9.30 w Dużym Kościele.

6. W dniach 18-25.08. chcemy zorganizować pielgrzymkę do sanktuariów Polski Wschodniej wraz z Wilnem. Wpłata I raty (500 zł) do końca czerwca, pozostałą część do końca lipca.

7. Rozpoczęły się wakacje, Jest to czas wolny od szkoły ale nie od Mszy św. Zadbajmy aby dzieci i młodzież miały możliwość uczestniczenia we Mszy św. niedzielnej.

8. W zakrystii można nabyć cegiełki na budowę ołtarza w Dużym Kościele.

9. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne i za posprzątanie kościoła.