1. Biblioteka Parafialna czynna w poniedziałek od godz. 18.30 do 19.00.

2. Nabożeństwo czerwcowe w niedzielę w Dużym Kościele po Mszy św. o godz. 11.00. w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00 a w Małym Kościele nabożeństwa po Mszy św. o godz. 19.00.

3. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała z poświęceniem wianków i błogosławieństwem dzieci. Prosimy rodziców, aby przyprowadzili swoje dzieci do Dużego Kościoła na godz. 18.00.

4. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – odpust parafialny. Msza św. odpustowa o godz. 18.00. Jest to uroczystość całej parafii, dlatego zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy do kościoła parafialnego. Mszy św. będzie przewodniczył ks. Jan Kazieczko, pochodzący z naszej parafii, który 50 lat temu w tym kościele odprawiał swoją Mszę św. prymicyjną. Po mszy św. odpustowej można będzie zakupić ciasto odpustowe, z którego dochód będzie przeznaczony na rehabilitację ks. Leopolda Juszczyszyna.

• Poniedziałek – godz. 18.00 – grupa O. Pio
  • Wtorek – godz. 18.00 - grupa medjugorska

6. Od przyszłej niedzieli nie będzie Mszy św. o godz. 9.30 w Dużym Kościele.

7. W sobotę przypada uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. będą w Dużym Kościele o godz. 7.00 i 18.00,w Małym Kościele o godz. 10.00 i 19.00.

8. Zachęcamy do udziału w pielgrzymkach do Częstochowy: rowerowej (5-12.07) i pieszej (30.07-12.08). Zainteresowani udziałem w pielgrzymce rowerowej mogą dokonywać zgłoszeń do końca czerwca. Dziś spotkanie pielgrzymów rowerowych o godz. 16.00. Proszę przybyć z rowerami.

9. W dniach 18-25.08. chcemy zorganizować pielgrzymkę do sanktuariów Polski Wschodniej wraz z Wilnem. Wpłata I raty (500 zł) do końca czerwca, pozostałą część do końca lipca.

10. Rozpoczęły się wakacje, Jest to czas wolny od szkoły ale nie od Mszy św. Zadbajmy aby dzieci i młodzież miały możliwość uczestniczenia we Mszy św. niedzielnej.

11. W zakrystii można nabyć cegiełki na budowę ołtarza w Dużym Kościele.

12. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne.