1. „Dziś się narodził Chrystus Pan Zbawiciel”. Życzymy, aby Pan Bóg przypominając nam o Tajemnicy Wcielenia tchnął w serca prawdziwą Wiarę, nieśmiertelną Nadzieję i głęboką Miłość. Niech każdy dzień będzie radosnym podejmowaniem życiowych zadań
w mocy Bożego Ducha. Niech nigdy nie zabraknie sił, optymizmu, zdrowia i błogosławieństwa Zbawiciela, który przed wiekami narodził się w Betlejem, aby nikt nie czuł się samotny i zagubiony. Niech Bóg, który jest Miłością, rozwesela w ten świąteczny czas i w każdy dzień Nowego Roku.

2. W I dzień Świąt Bożego Narodzenia. Msze św. będą odprawiane: Duży Kościół o godz. 11.00, Mały Kościół o godz. 10.00, 12.00, 19.00. w kościołach filialnych jak w każdą niedzielę.

3. W środę – II dzień świąt Bożego Narodzenia – św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze św. będą odprawiane jak w każdą niedzielę. Taca z II dnia świąt przeznaczona jest na KUL.

4. W przyszłą niedzielę święto św. Rodziny – patronalne święto Rodzin Katolickich i uroczystość odpustowa w Gajcu. Msza św. odpustowa będzie o godz. 12.00.

• czwartek – godz. 18:00 – Medjugorie

6. W zakrystii można nabyć cegiełki na budowę ołtarza w Dużym Kościele.

7. W tym tygodniu rozpoczniemy wizytę Duszpasterską:

• 28.XII – piątek - godz. 10.00 – Lubiechnia W. a od 15.00 Starościn
  • 29.XII – sobota – godz. 10.00 – Drzeńsko a od godz. 15.00 Gajec
  • 30.XII – niedziela - godz. 15.00 – Aleja Wolności
  • 31.XII – poniedziałek godz. 10.00 – ul. Leśna, Rzepinek, Nowy Młyn i Lubiechnia Mała

Podczas kolędy będą rozdawane koperty na Seminarium Duchowne. Ofiary w nich można składać na tace lub w kancelarii parafialnej.

8. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne i za przygotowanie kościołów, szopki, choinek na święta.