1. Dzisiaj IV Niedziela Adwentu. Okazja do spowiedzi będzie jeszcze jutro przed Mszą św. o godz. 7.00 rano.

2. Jutro Wigilia Bożego Narodzenia. Przypominamy o tradycji i zwyczajach polskich podczas wieczerzy wigilijnej. Pasterki będą odprawiane:

• Mały Kościół – godz. 22.30
  • Duży Kościół – godz. 24.00
  • Gajec, Starości Drzeńsko, Lubiechnia W. – godz. 21.00

4. We wtorek – I dzień Świąt Bożego Narodzenia. Msze św. będą odprawiane: Duży Kościół o godz. 11.00, Mały Kościół o godz. 10.00, 12.00, 19.00. w kościołach filialnych jak w każdą niedzielę.

5. W środę – II dzień świąt Bożego Narodzenia – św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze św. będą odprawiane jak w każdą niedzielę. Taca z II dnia świąt przeznaczona jest na KUL.

6. W przyszłą niedzielę święto św. Rodziny – patronalne święto Rodzin Katolickich i uroczystość odpustowa w Gajcu. Msza św. odpustowa będzie o godz. 12.00.

• czwartek – godz. 18:00 – Medjugorie

8. Przy wyjściu możemy nabyć świece Caritas na stół wigilijny, z których ofiary będą przeznaczone na pomoc potrzebującym dzieciom. Koszt świecy 6 zł,

9. W zakrystii można nabyć cegiełki na budowę ołtarza w Dużym Kościele.

10. W tym tygodniu rozpoczniemy wizytę Duszpasterską:

• 28.XII – piątek - godz. 10.00 – Lubiechnia W. a od 15.00 Starościn
  • 29.XII – sobota – godz. 10.00 – Drzeńsko a od godz. 15.00 Gajec
  • 30.XII – niedziela - godz. 15.00 – Aleja Wolności

11. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne i za przygotowanie kościołów na niedzielę.