1. Dzisiaj II Niedziela Adwentu. Zapraszamy na roraty w Małym Kościele na godz. 17.00 a w Dużym Kościele na godz. 18.00 (od poniedziałku do piątku zapraszamy szczególnie dzieci). We wtorek i czwartek na godz. 7:00 w Dużym Kościele będą roraty młodzieżowe.

2. W poniedziałek czynna będzie biblioteka Parafialna od godz. 18.30 do 19.00.

3. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 12:00 w małym Kościółku harcerze dokonają przekazania światełka betlejemskiego.

4. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

5. Dziękujemy wszystkim za pomoc w zbiórce żywności: uczniom z ZSO, członkiniom PZC i ofiarującym dary dla potrzebujących.

• wtorek – godz. 18:00 – Lektorzy
  • piątek – godz. 18:00 – Oaza
  • sobota – godz. 10.00 – Ministranci i Lektorzy
  • sobota – godz. 13:00 – Schola
  • sobota – godz. 18.00 – Grupa O. Pio

7. Ministranci i schola roznosili opłatki po domach. Ofiary za opłatki, które prosimy składać w kopertach na tacę lub w kancelarii parafialnej, będą przeznaczone na budowę ołtarza w Dużym kościele. Kto nie otrzymał opłatków może zaopatrzyć się w nie na plebani.

8. Przy wyjściu możemy nabyć świece Caritas na stół wigilijny, z których ofiary będą przeznaczone na pomoc potrzebującym dzieciom. Mała świeca 6 zł,

9. W zakrystii można nabyć cegiełki na budowę ołtarza w Dużym Kościele.

10. Zapraszamy do pomocy w przygotowaniu kościołów na święta Bożego Narodzenia. Przypominamy również, że codziennie przed Mszą św. jest okazja do spowiedzi św.

11. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne i za przygotowanie kościołów na niedzielę.