1. Dziś II Niedziela Adwentu.
  2. Zapraszamy w tygodniu dzieci z lampionami na roraty do Małego Kościoła na godz. 17:00. Roraty młodzieżowe w każdy piątek adwentu o godz. 18:00. Roraty w Starościnie w tym tygodniu wyjątkowo w poniedziałek o godz. 18:00
  3. W poniedziałek i wtorek nauki przed chrztem świętym o godz. 19:00 w salce.
  4. We wtorek zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie ze św. Mikołajem, które rozpoczniemy Mszą Świętą w Małym Kościele.
  5. We wtorek w Zespole Szkół w Rzepinie odbędzie się doroczna akcja Mikołaj dla Afryki. Gościem będzie wspierana przez nas Siostra Laura. Zapraszamy do wsparcia akcji. Ciasta można przynieść do szkoły na godz. 8:00.
  6. W środę wspomnienie św. Ambrożego. O godz. 18:00 odbędzie się uroczysta Msza Święta z udziałem pszczelarzy, z racji ich święta. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Wcześniej o godz. 17:30 różaniec prowadzony przez grupę mężczyzn św. Józefa.
  7. W czwartek uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy na Godzinę Świętą do Dużego Kościoła od godz. 12:00 do 13:00 na adorację Najświętszego Sakramentu.
  8. Spotkania grup duszpasterskich
    • środa – godz. 17:30 – grupa mężczyzn św. Józefa
    • piątek – godz. 18:00 – Oaza Młodzieży
    • sobota – godz. 11:00 – Ministranci i lektorzy
    • sobota – godz. 13:00 – Schola dziecięco-młodzieżowa
  9. Przy wyjściu z kościoła można nabywać świece na stół wigilijny w cenie 10 zł.
  10. Wszystkie dzieci zapraszamy do udziału w konkursie na Szopkę Bożonarodzeniową. Gotowe prace należy przynieść do Małego Kościoła w czwartą niedzielę adwentu na godz. 12:00.
  11. Za tydzień Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich. Natomiast ministranci i lektorzy będą rozprowadzali sianko oraz folder z modlitwami przed wieczerzą wigilijną. Zebrane ofiary przeznaczone będą na wycieczkę wakacyjną. Zachęcamy do pielęgnowania chrześcijańskich tradycji.
  12. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne oraz wszelkie gesty życzliwości, których doświadczamy.