caritas ozzc logo cmykParafialny Zespół Caritas informuje, że w związku ze zbliżającymi się świętami Zmartwychwstania Pańskiego, przeprowadzona będzie zbiórka żywności dla osób potrzebujących. Artykuły żywnościowe można będzie wkładać do koszyków oznaczonych logo CARITAS-u w obu sklepach „Biedronka" w dniach 16 i 17 marca 2012 r. (piątek i sobota) w godz. 8.00 - 20.00. W tym czasie w „Biedronkach" będą dyżurować wolontariusze PZC.

Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że oprócz CARITAS-u zbiórki żywności na terenie Rzepina przeprowadzają także inne organizacje. Akcje CARITAS-u zawsze wyróżniają się tym, że wszystkie materiały promocyjne, a więc plakaty i ulotki, oznaczone są logo CARITAS.

Dyżurujący w sklepach wolontariusze posiadają legitymacje PZC ze zdjęciem, imieniem i nazwiskiem, także opatrzone logo CARITAS. Ponadto o każdej prowadzonej zbiórce jest informacja w ogłoszeniach parafialnych w niedzielę poprzedzającą daną akcję. Prosimy o wsparcie, a każdy nawet najmniejszy dar będzie darem serca w tak ważnym dla każdego chrześcijanina okresie oczekiwania na Zmartwychwstanie Chrystusa.