WitrazW małym kościółku, została zakończona inwestycja, związana z wymianą okien i wstawieniem w nie witraży, które zostały wykonane nowoczesną techniką.

Przed świętami mogliśmy zobaczyć witraż przedstawiający Błogosławionego Jana Pawła II, natomiast w nowym roku zostały zamontowane pozostałe witraże na chórze, które przedstawiają dwie postacie: Ks. Jerzego Popiełuszkę i Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

W pozostałych oknach zostały umieszczone motywy roślinne oraz kolorowe wstawki, pięknie komponujące się z głównymi postaciami przedstawionymi na witrażach. W późniejszym czasie ma odbyć się jeszcze malowanie całego kościoła, aby wszystko razem ze sobą współgrało i abyśmy mogli w Domu Bożym z godnością uczestniczyć w nabożeństwach i trwać na osobistej modlitwie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć nowych, oraz tych trochę starszych witraży:

• witraz_01
  • witraz_02