Parafia Rzepin
header1.jpgheader2.jpgheader3.jpgheader4.jpgheader5.jpg

Archiwum aktualności

Pogrzeb śp. ks. Józefa Pogorzelskiego

ks jozef pogorzelskiDnia 23 września 2013 r. w wieku 48 lat zakończył swoją ziemską pielgrzymkę ks. Józef POGORZELSKI, proboszcz parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Przytoku. Msza św. pogrzebowa pod przewodnictwem bpa Stefana Regmunta odprawiona zostanie w poniedziałek, 14 października br., o godz. 11.00 w kościele parafialnym pw. Wniebowzięcia NMP w Przytoku (od godz. 8.00 czuwanie modlitewne w kościele). Bezpośrednio po niej nastąpi ostatnie pożegnanie zmarłego Kapłana i złożenie ciała do grobu na cmentarzu komunalnym w Przytoku.

W przeddzień pogrzebu, tj. w niedzielę o godz. 16.00 sprawowana będzie Msza św. pożegnalna w kościele parafialnym w Przytoku (do godz. 21.00 czuwanie modlitewne w kościele).
Śp. ks. Józefa Pogorzelskiego polecamy modlitwie i zapraszamy do udziału w uroczystościach pogrzebowych.

Z Chrystusowym pozdrowieniem
ks. Piotr Kubiak
kanclerz Kurii