mt_ignore:witrazJak już wszyscy chyba zdążyliśmy zauważyć, pod koniec września, w kościele pw. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej (mały kościół), rozpoczęła się inwestycja, związana z wymianą okien.

Stare, wysłużone już okna, zostały zamienione na nowoczesne, wykonane z aluminium, które bardzo ładnie komponują się z wnętrzem naszego kościoła. Jednak to jeszcze nie koniec prac związanych z tym przedsięwzięciem. Już w niedalekiej przyszłości, w tych nowych oknach, pojawią się witraże, wykonane nową techniką, które będą przedstawiały współczesnych Świętych i Błogosławionych.

Niech zatem to na razie pozostanie tajemnicą, jakie to będą osoby, aby gdy inwestycja się zakończy, móc samemu zobaczyć i ocenić to końcowe dzieło.