Parafia Rzepin
header1.jpgheader2.jpgheader3.jpgheader4.jpgheader5.jpg

Archiwum aktualności

Podziękowanie za współpracę

MszaDecyzją ks. Biskupa Stefana Regmunta ks. Robert Kaczmarek został powołany do pracy w parafii Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Świebodzinie. Tym samy kończy się jego 3-letnia posługa w Rzepinie. Kończy się również nasza współpraca przy tworzeniu i prowadzeniu parafialnych stron internetowych.

Niniejszym chcę podziękować za te kilkanaście miesięcy bardzo owocnej wspólnej pracy. Strony parafialne tworzyliśmy wraz z księdzem praktycznie od podstaw. Wymagało to wiele czasu i determinacji. Na szczęście w dziele tym brał udział ksiądz Robert. Zawsze gotowy do działania, pełen pomysłów, dobrych rad, terminowy, życzliwy i cierpliwy, wyznaczył wysokie standardy redaktorskiej pracy.

To jemu zawdzięczamy większość tekstów i aktualności. To on wnikliwie czytał i poprawiał wszystkie dokumenty, mające się tutaj ukazać. Wprowadził zwyczaj informowania o intencjach mszalnych, przysyłał ogłoszenia parafialne i zapowiedzi przedślubne. Na każdą niedzielę i święta w dziale "Słowo na niedzielę" publikował rozważania związane z czytaniami.

Księże Robercie – szczere i serdeczne Bóg zapłać za Twoją pracę.
Dariusz Żywalewski – administrator stron.

 


Galeria zdjęć z mszy pożegnalnej.