Parafia Rzepin
header1.jpgheader2.jpgheader3.jpgheader4.jpgheader5.jpg

Archiwum aktualności

Zbiórka artykułów i przyborów szkolnych dla dzieci

logo-caritasParafialny Zespół Caritas, podobnie jak w latach ubiegłych, prowadzić będzie zbiórkę artykułów i przyborów szkolnych dla dzieci z rodzin potrzebujących. Zgodnie z sugestiami naszych darczyńców z lat ubiegłych zbiórki będziemy prowadzić w różnych terminach, dopasowując się do dostępności artykułów i przyborów szkolnych w sklepach.

Zbiórka odbywać się będzie na podstawie zezwolenia na przeprowadzenie zbiórki publicznej, wydanego przez Burmistrza Rzepina - decyzja nr PRO.5311.1.2012.KK. Jak zawsze zbiórkę prowadzić będą wolontariusze PZC wyposażeni w imienne legitymacje ze zdjęciami.

Pierwsza zbiórka darów odbędzie się w dniu 28 lipca 2012 r. w godz. 8.00 - 20.00 w "Biedronce" przy ul.Słubickiej oraz "Biedronce" przy ul.Chrobrego.

Zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję i przekazania choćby drobnego daru.