Parafia Rzepin
header1.jpgheader2.jpgheader3.jpgheader4.jpgheader5.jpg

Aktualności

Imieniny księdza Proboszcza w uroczystość św. Stanisława

ks Stanislaw8 maja w uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski, modliliśmy się podczas Mszy Św. o potrzebne łaski dla czcigodnego solenizanta, którym w tym dniu był ks. Proboszcz.

Parafianie i licznie zgromadzeni przedstawiciele grup parafialnych działających w naszej wspólnocie modlili się podczas Eucharystii o potrzebne łaski, dziękując jednocześnie Panu Bogu za 29 lat pracy ks. Proboszcza w Rzepinie. Sam solenizant dziękował ze wzruszeniem za życzenia i życzliwość, ale przede wszystkim za modlitwy zanoszone w Jego intencji podczas choroby, za wyproszenie łaski powrotu do zdrowia.

Księdzu Proboszczowi, nie tylko z okazji imienin, życzymy bliskości Pana Boga na co dzień, niech łaska Boża wspiera każdy trud podejmowany w imię Pańskie.