Parafia Rzepin
header1.jpgheader2.jpgheader3.jpgheader4.jpgheader5.jpg

Aktualności

Otwórz swoje serce z pomocą Maryi

2017 09 28 rozaniec

W najbliższą niedzielę rozpoczyna się październik, a więc miesiąc, w którym Kościół proponuje nam codzienną wspólną modlitwę różańcową.

Oczywiście sami siebie będziemy oszukiwać, że podczas wieczornej modlitwy nadrobimy czas, którego pożałowaliśmy Panu Bogu na wyjście do kościoła. Nie sposób jednak niczym zastąpić spotkania z Bogiem przed Najświętszym Sakramentem. Jedynym ryzykiem może być tylko kolejny krok w miłości do Niego. Najlepszą przewodniczką i nauczycielką będzie Maryja.

Zapraszamy więc na codzienną wieczorną modlitwę różańcową do kościoła parafialnego na godzinę 17.30, a po niej na Mszę Św. i do małego kościoła dzieci na godzinę 16.30, później o 17.00 Msza Św. (uwaga na zmianę godziny odprawiania Mszy Św. w okresie zimowym) i około 17.30 różaniec dla dorosłych.

Zdjęcie: freeimages.com