Parafia Rzepin
header1.jpgheader2.jpgheader3.jpgheader4.jpgheader5.jpg

Aktualności

Powitanie ks. Norberta

025n25 sierpnia rozpoczął posługę duszpasterską w naszej parafii ksiądz Norbert Lasota. Nowy wikariusz pochodzi z parafii pw. Trójcy Świętej w Gubinie, a święcenia przyjął w 2014 roku z rąk ks. bp. Stefana Regmunta w gorzowskiej katedrze. Przez ostatnie trzy lata pełnił posługę w parafii pw. Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny w Zbąszynku.

Podczas pierwszej Mszy Św. ksiądz Norbert mógł liczyć na pomoc licznie zgromadzonych ministrantów i wsparcie wokalne scholi, a przede wszystkim na szczerą modlitwę także podczas adoracji Najświętszego Sakramentu. Kiedy na wyjście rozbrzmiała pieśń "Zdrawo Kralice mira", wielu parafian z rozrzewnieniem sięgnęło pamięcią do wakacyjnych rekolekcji w Medjugorie. Jak się później okazało, jest to miejsce bliskie także księdzu Norbertowi. Otwartym sercem i z radością witamy w Rzepinie Księże Norbercie!