Plakat informujący o uroczystości Świętego Józefa. 17:30 Droga Krzyżowa w intencji małżeństw i rodzin, 18:00 Msza Święta z katechezą, poświęcenie figury Świętego Józefa, procesja ze świecami, zawierzenie miasta, parafii i rodzin Świętemu Józefowi W piątek 19 marca będziemy przeżywać Uroczystość Świętego Józefa. Rozpoczniemy w dużym kościele drogą krzyżową o godzinie 17:30. Podczas Mszy Świętej zostanie wygłoszona katecheza o Świętym Józefie. Dokonamy poświęcenia nowej figury, będziemy uczestniczyć w procesji ze świecami, a na koniec Świętemu Józefowi zostanie zawierzona nasza parafia, miasto i rodziny. W ten sposób rozpoczniemy także nowy rok Świętej Rodziny. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. Prosimy o udostępnianie.