s.BarbaraWspólnota Medjugoryjska serdecznie zaprasza 17 maja (w środę) na godzinę 17.30 do kościoła parafialnego wszystkich tych, którzy w sposób szczególny pragną zbliżyć się do Matczynego Serca Maryi i oddać się Jej pod opiekę.

O godzinie 17.30 rozpocznie się wieczór modlitewny z udziałem siostry Barbary ze Wspólnoty Błogosławieństw, która przez blisko 18 lat pełniła posługę w Medjugorie. Będziemy nie tylko modlić się do Najlepszej Matki, ale wysłuchamy także bezpośrednio po zakończeniu Mszy Św. świadectwa siostry Barbary, w którym podzieli się ona doświadczeniem całkowitego zawierzenia swojego życia Matce Bożej, opowie o zdarzeniach, których była świadkiem w Medjugorie. Po zakończeniu części modlitewnej zapraszamy do salki katechetycznej na kontynuację spotkania, gdzie będzie można porozmawiać nie tylko z s. Barbarą, ale także usłyszeć wiele informacji o przeżyciach związanych z pielgrzymowaniem do tego niezwykłego miejsca modlitwy.

• 17 maja kościół parafialny:
  • 17.30 różaniec i litania loretańska
  • 18.00 Msza Św.
  • 19.00 świadectwo s. Barbary: „Wziąć Maryję za rękę, by poprowadziła nas przez życie” akt zawierzenia Maryi swojego życia
  • modlitwa wstawiennicza
  • agapa - spotkanie w salce katechetycznej

s.Barbara