Sztafeta biegowa - plakatW najnowszym wydaniu tygodnika „Niedziela” z 23 kwietnia 2017 r. NIEDZIELA - ASPEKTY (diecezja zielonogórsko-gorzowska) nr 17 (1100) znalazł się artykuł Kamila Krasowskiego pt. „To są nasze Himalaje”, który opowiada o przygotowaniach do pierwszej biegowej pielgrzymki na Jasną Górę. Prezentuje między innymi motywacje, które kierowały członkami grupy organizacyjnej, opowiada o wysiłku, jaki włożyli w przygotowania. Specjalnie na te okazję powstał też plakat autorstwa ks. Daniela Gepperta.

Ta pielgrzymka wyruszy z naszej parafii 27 kwietnia, co z pewnością wie już każdy członek naszej wspólnoty. Zapraszamy więc nie tylko do lektury „Niedzieli”, ale także śledzenia informacji na stronie parafialnej. Zgodnie z tradycją wypracowaną przy okazji pielgrzymki rowerowej i pieszej, będziemy każdego dnia zamieszczali relacje i wspierali modlitwą odważnych śmiałków, którzy odważyli się na tak wielki wysiłek.

Plakat: ks. Daniel Geppert

Niedziela nr 17 (1100) * 23 kwietnia 2017

2017 04 25 sztafeta biegowa niedziela str 1   2017 04 25 sztafeta biegowa niedziela str 2