Parafia Rzepin
header1.jpgheader2.jpgheader3.jpgheader4.jpgheader5.jpg

Aktualności

Ruszyły przygotowania do I Biegowej Pielgrzymki na Jasną Górę

dscn0357Zaczynamy kwiecień. Wiosna daje o sobie znać. Przyroda budzi się do życia, słońce coraz mocniej świeci, dni coraz dłuższe. Nieubłaganie zbliżają się święta wielkanocne, a następnie wakacje; coraz bliżej też pielgrzymki na Jasną Górę, a tych w naszej parafii aż trzy. Jeszcze w tym miesiącu odbędzie się pierwsza z nich i pierwsza w historii naszej parafii w ogóle – pielgrzymka biegowa.

1 kwietnia odbyło się spotkanie organizacyjne, w czasie którego rozmawialiśmy o przebiegu tego wydarzenia, naszych planach, programie dnia, poznawaliśmy siebie, trasę naszej pielgrzymki i inne sprawy związane z organizacją. Nasze spotkanie zakończyliśmy wspólnym, 7 kilometrowym treningiem. Teraz tylko czekać na 27 kwietnia i naszą podróż do Mamy, gdzie planujemy dobiec po trzech dniach, wieczorem 29.