Pilkarska liga ministranckaPiłkarska Liga Ministrantów zaprasza w najbliższą sobotę 13 lutego na pierwszy etap rozgrywek.

W najbliższą sobotę (13 lutego) ministranci z naszej parafii wystąpią w Piłkarskiej Lidze Ministrantów. Zgodnie z regulaminem ligi działającej na terenie diecezji zielonogórsko-gorzowskiej będą to trzy kategorie wiekowe: szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum.

Na podstawie ilości treningów, które odbywały się w hali gimnastycznej ZSO już od jesieni ubiegłego roku, należy wnioskować, ze sukces mamy zapewniony przynajmniej w pierwszym etapie rozgrywek. Rywalami będą reprezentacje z Sulęcina i Kostrzyna.

Przed pierwszym gwizdkiem oczywiście modlitwa w kościele parafialnym i to solidna, bo wygrać będzie chciał każdy. Zapraszamy do kibicowania od 9.00 na salę gimnastyczną ZSO. Zapracowanym obiecujemy relację na stronie parafii. Może namówimy bohaterów na wywiady!

Życzymy finału.