Grupa Medziugoryjska zapraszaCo miesiąc w kościele parafialnym po Mszy Św. o godz. 18.00 wspólnota pielgrzymów, która zrodziła się z potrzeby serc obudzonych podczas wypraw do Medziugorie i tych, którzy przygotowują się do wyjazdu, spotyka się na wspólnym nabożeństwie uzdrowienia duszy i ciała.

Najbliższe spotkanie 25 lutego. Zapraszamy nie tylko tych, którzy zadeklarowali chęć wyjazdu, ale wszystkich członków naszej parafialnej wspólnoty. Warto także rozważyć, czy udział w tej pielgrzymce nie byłby nowym ważnym etapem na drodze poszukiwania bliskich relacji z Bogiem. Może to przez ręce Maryi mogę otrzymać tę łaskę. Koszt wyjazdu to 200 euro i 550 złotych, termin 16 – 27 czerwca (będziemy tam w 35. rocznicę pierwszego objawienia z 1981 roku). Szczegółowych informacji udziela ks. Mieczysław.

O kolejnych spotkaniach modlitewnych będziemy sukcesywnie przypominali.