2023 09 30 Imieniny ks. DamianaW liturgiczne wspomnienie świętych Męczenników Kosmy i Damiana przypadają imieniny wikariusza naszej parafii - ks. prefekta Damiana Wierzbickiego. Podczas Mszy świętej dziękowaliśmy za jego posługę i dzieła, które tworzy wśród dzieci, młodzieży, dorosłych oraz starszych.


Ks. Damian jest opiekunem m.in.: dzieci pierwszokomunijnych, kandydatów do bierzmowania, Oazy Młodzieży, Oazy Dorosłych, Przyjaciół Paradyża, czy Parafialnego Zespołu Caritas. Katechizuje w Zespole Szkół w Rzepinie. To dzięki jemu Szkolne Koło Caritas podejmuje tak wiele inicjatyw, co można zobaczyć choćby na FB. To dzięki niemu rozwija się tak wiele pięknych inicjatyw w naszej parafii.
Dziękujemy Tobie Drogi Księże Solenizancie za Twoje pogodne, radosne i gorliwe kapłaństwo. Prowadź nas prosto do nieba. Nie bój się walczyć, jak dotąd, na wielu frontach rzepińskiej winnicy Pana, aby jak najwięcej dusz dzięki Tobie doszło do zbawienia. Niech nie brakuje Tobie zdrowia i pogody ducha. Boże łaski niech spływają obficie na Ciebie każdego dnia, aby Ewangelia docierała przez Twoją posługę do każdego z nas. Tak jak dotąd bądź dobrym pasterzem na wzór Boskiego Pasterza. Niech nie brakuje Tobie opieki Matki Najświętszej oraz św. Kosmy i Damiana. Oni będąc lekarzami pomagali każdemu, jak i Ty gorliwie śpieszysz z kapłańską posługą do każdego potrzebującego. Lecząc pogan pozyskiwali ich dla Chrystusa, jak i Ty pozyskujesz ludzi każdego wieku dla Niego.
Życzymy wszyscy: żyj sto lat w zdrowiu i błogosławieństwie Pana!!!

 

Joomla templates by a4joomla