Drodzy Parafianie!

W związku z epidemią i ograniczeniem liczby uczestniczących w liturgii do 5 osób bardzo prosimy, aby od środy, 25 marca w mszach św. uczestniczyli tylko przedstawiciele (do 5 osób) rodzin, których intencja na danej Eucharystii będzie sprawowana. Bieżące intencje znajdują się na naszej stronie parafialnej:

W związku z ograniczeniami odwołane są w najbliższym czasie także wszelkie dodatkowe nabożeństwa: drogi krzyżowe oraz gorzkie żale.

Zachęcamy w tym czasie do korzystania z transmisji telewizyjnych i internetowych mszy św. i nabożeństw wielkopostnych, oraz do pogłębienia indywidualnej modlitwy i codziennej lektury Pisma św. Zapraszamy także do codziennej, wspólnej modlitwy – medytacji Ewangelii na każdy dzień, która prowadzona jest przez naszą młodzież na fanpage naszej parafii na Facebooku - @ParafiaRzepin.

W dalszym ciągu pragniemy trwać codziennie przed Najświętszym Sakramentem w Dużym Kościele od godz. 15:00 do 18:00, jako nasz dar modlitwy za naszą parafię, wszystkich chorych, posługujących w szpitalach i za zmarłych. W związku z ograniczeniem liczby uczestniczących, prosimy osoby chętne do adoracji o kontakt telefoniczny z parafią: (095) 759-62-25 lub ks. Norbertem w celu ustalenia listy adorujących jako naszej modlitewnej sztafety w tym trudnym czasie!

Zapewniamy wszystkich parafian o naszej modlitwie, jednocześnie polecając się Waszej modlitwie i z serca na ten czas błogosławimy!

Ks. Proboszcz Stanisław Wencel
wraz z księżmi współpracownikami