1. Piesi pielgrzymi z naszej parafii zbliżają się do Jasnej Góry – jutro dotrą do celu. Na spotkanie z nimi na Jasnej Górze wyjeżdża autokarowa pielgrzymka. Wyjazd dziś o godz. 22.00. Jest jeszcze możliwość zapisania się.

2. W poniedziałek o godz. 18.00 Msza św. i spotkanie grupy rodziców modlących się na różańcu za swoje dzieci.

3. Biblioteka Parafialna czynna w poniedziałek od godz. 18.30 do 19.00.

4. W czwartek 15 sierpnia uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w Parafii sprawowane będą jak w niedziele. Po Mszach św. błogosławieństwo ziół i kwiatów.

5. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

6. Dziś Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich.

7. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na KUL.

8. Przypominamy, że 18 sierpnia o godz. 0.30 w Dużym Kościele zostanie odprawiona Msza św. dla pielgrzymów wyjeżdżających do Wilna, a o godz. 1.00 nastąpi wyjazd autokaru.

9. W niedzielę 1 września odbędzie się kolejna biegowa pielgrzymka z Rzepina do Rokitna. Można dokonywać zgłoszeń.

10. Decyzją ks. Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego od 26.08. ks. Michał obejmie funkcję wikariusza w parafii Łagów Lubuski. Zapraszamy na Mszę św. dziękczynną za czas posługi ks. Michała w Rzepinie w najbliższą sobotę (17.08.) o godz. 18.00.

10. W zakrystii można nabyć cegiełki na budowę ołtarza w Dużym Kościele.

11. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne.